Впровадження системи відстеження обігу ліків практично не вплине на їх вартість - учасник ринку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Впровадження системи відстеження обігу ліків практично не вплине на їх вартість - учасник ринку

125
Впровадження системи відстеження обігу лікарських засобів не призведе до відчутного підвищення ціни на ліки, вважає генеральний директор комунального підприємства “Фармація” Олег Клімов.
“Я песимістично ставлюся до питання зміни ціни, тому що якість вимагає витрат, але зміна цін через запровадження системи буде несуттєвою і споживач її не відчує”, – сказав він у ході тестової апробації системи в четвер.
Клімов зазначив, що впровадження системи буде “дуже зручним з фінансової точки зору для аптечної мережі”.
“На сьогодні за приписами Держлікслужби ми вилучаємо з обігу велику кількість препаратів. Це відбирання коштів, але завдяки системі надалі цього не буде”, – сказав він.
Клімов також зазначив, що всі аптеки КП “Фармація” будуть підключені до системи протягом тижня. При цьому він додав, що “Фармація” витратила на підключення до системи “копійки”.
“Ми більше втрачаємо через вилучення коштів та неякісні ліки”, – сказав він.
Як повідомлялося, Україна в 2013 році реалізує пілотний проект з маркування кожної упаковки лікарських препаратів унікальним номером і двійковим кодом. У пілотному проекті в Україні візьмуть участь два турецьких, два індійських і один український виробник, а також кілька аптечних мереж.
Система індивідуального маркування упаковок лікарських препаратів вводиться в країнах Євросоюзу з 2017 року.
До складу КП “Фармація” входить 112 аптек і 58 аптечних пунктів, а також контрольно-аналітична лабораторія, атестована Державною службою України з лікарських засобів.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас