Зареєструвати нерухомість стало простіше - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зареєструвати нерухомість стало простіше - експерт

Нерухомість
1262
Нова система реєстрації нерухомості значно спрощує процедуру оформлення права власності на нерухоме майно. Про це сказав голова Національної ради Ріелторської палати України Віктор Несін.
Несін відзначив ряд позитивних змін в системі реєстрації нерухомості, які значно спростили процедуру реєстрації.
“Цьому надзвичайно сприяє сама структура роботи системи – принцип єдиного вікна. Сьогодні немає тієї проблеми, яка раніше була пов’язана з БТІ – для продажу квартири потрібно було туди звертатися, отримувати виписку, потім йти до нотаріуса, після нього – знову в БТІ щоб зареєструвати право власності. А зараз все це відбувається набагато простіше: людина приходить до нотаріуса і всі ці питання вирішуються там “, – пояснив Несін.
Нагадаємо, з 1 січня поточного року в Україні ввели нову систему реєстрації прав на нерухоме майно. За словами голови Державної реєстраційної служби Дмитра Ворони, за 5 місяців поточного року у Державному реєстрі прав на нерухоме майно зареєстровано майже 1,4 мільйона заяв і запитів.
“З них державними реєстраторами органів державної реєстрації прав зареєстровано більше 913 тис. заяв і запитів, а нотаріусами – 478 тис. Тобто сьогодні майже третина реєстраційних дій виконується нотаріусами”, – сказав Дмитро Ворона.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас