"Сбербанк" купив 75% "Яндекс.Денег" за $ 60 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Сбербанк" купив 75% "Яндекс.Денег" за $ 60 млн

Світ
306
“Сбербанк” завершив угоду з придбання 75% мінус 1 рубль в капіталі ТОВ “ПС Яндекс.Деньги” у “Яндекса”.
Сума угоди склала $ 60 млн, говориться в повідомленні “Яндекса”.
“Яндекс” збереже блокуючу частку – 25% плюс один рубль. З III квартал 2013 року інтернет-компанія перестане консолідувати показники “Яндекс.Денег” у своїй звітності.
Керівником “Яндекс.Денег” залишається Євгенія Завалішина, яка очолює компанію з 2006 року. До ради директорів увійшли три представники “Сбербанка”: заступник голови банку Олександр Торбахов, віце-президент Денис Бугров і директор управління “Банки XXI” Святослав Островський. “Яндекс” у раді представляють глава компанії Аркадій Волож і Євгенія Завалішіна.
Основними напрямами спільної роботи “Сбербанка” і “Яндекс.Денег” стануть: створення універсального платіжного рішення для малого та середнього бізнесу, спрощення регулярних платежів і грошових переказів в мережі – як для користувачів інтернету, так і для масової аудиторії в офлайні. На початку червня “Сбербанк” скасував комісію в банкоматах і терміналах при поповненні “Яндекс.Денег” з карт будь-яких банків.
Користувачі money.yandex.ru залишаються клієнтами небанківської кредитної організації “Яндекс.Деньги”, що діє на підставі ліцензії ЦБ.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас