Ціни на житло у Великобританії підскочили до максимуму за майже 3 роки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на житло у Великобританії підскочили до максимуму за майже 3 роки

Нерухомість
183
Ринок житла у Великобританії продемонстрував ознаки подальшого оздоровлення в червні, коли ціни на ньому піднялися на 0,6% щодо травня – до максимальних з серпня 2010 року 167,89 тис. фунтів стерлінгів ($ 256,23 тис.), свідчать дані Halifax – іпотечного підрозділи Lloyds Banking Group Plc.
У річному вираженні середня вартість британської житлової нерухомості збільшилася на 3,7%, що стало найшвидшим підвищенням з серпня 2010 року.
Також, як пише MarketWatch, британська будівельна компанія Taylor Wimpey оголосила в четвер, що державні програми підтримки банківського та житлового сектора Funding for Lending і Help to Buy надали позитивний вплив на її результати в першому півріччі – зросли як обсяги будівництва, так і вартість житла. Завдяки цьому компанія очікує підвищення операційного прибутку за січень-червень на 13% в порівнянні з тим же періодом 2012 року.
Згідно версії програми Help to Buy, що набрала чинності у квітні, покупці нового житла вартістю до 600 тис. фунтів можуть отримати безвідсотковий держкредит на суму до 20% від цієї вартості строком на п’ять років. При цьому перший внесок за житло може складати всього 5% від його ринкової вартості.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас