Меркель: криза на ринку праці завершиться не скоро — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Меркель: криза на ринку праці завершиться не скоро

Світ
295
Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала європейські країни домогтися підвищення зайнятості серед молоді, а не чекати виділення грошової допомоги для цього.
“Ми свідомо не говоримо про гроші, а тільки про заходи, які допоможуть молодим людям знайти роботу, – сказала Меркель. – Ми повинні чітко сказати, що ця проблема не може бути вирішена за один день”.
Зіткнувшись із зростанням витрат на позики в Португалії і з тиском з боку країн єврозони, де триває зростання безробіття, Меркель погодилася виділити 8 млрд євро з бюджету Європейського союзу на 2014-2020 рр.. для вирішення цієї проблеми. Європейський інвестиційний банк з 2013 по 2015 рр.. пропонує 18 млрд євро у вигляді позик, сказала німецький міністр праці Урсула фон дер Ляйен.
Більша частина фінансування припаде на перші два роки.
Також було прийнято рішення підтримати малі та середні підприємства. На них в ЄС припадає велика частина зайнятих трудових ресурсів.
Практично всі країни Південної Європи звинувачують Меркель, яка буде балотуватися на третій термін на виборах у Німеччині 22 вересня, в рекордно високому безробітті серед молоді в результаті скорочення бюджетних видатків та інших заходів, які такі країни, як Греція і Португалія, змушені здійснювати в обмін на виділення коштів з боку міжнародних кредиторів.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас