Укравтодор підготував 7 проектів будівництва концесійних доріг — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Укравтодор підготував 7 проектів будівництва концесійних доріг

Казна та Політика
778
Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») вже підготувало 7 проектів будівництва нових доріг, які найближчим часом будуть виставлені на концесійні конкурси.
Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури з посиланням на міністра інфраструктури України Володимира Козака.
“Підготовка документації триває. Думаю, що вже восени ми запропонуємо концесіонерам умови участі в конкурсі”, – цитує прес-служба міністра.
Згідно з повідомленням, першочерговими з цих проектів є будівництво та експлуатація автомобільних доріг за напрямом Краковець – Львів – Броди – Рівне протяжністю 258 км, з орієнтовною вартістю – 13 млрд грн. У тому числі і будівництво, ремонт та експлуатація автомобільної дороги від кордону з РФ (КПП “Щербаківка”) – Харків – Новомосковськ, із загальною довжиною ділянок дороги, які включаються до проекту – 209 км, і з орієнтовною вартістю робіт – 3,9 млрд грн, а також будівництво та експлуатація I і II черг великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва від автомобільної дороги Київ-Чернігів-Н.Яриловичі до Київ-Ковель-Ягодин протяжністю 151,6 км, вартістю – 24,9 млрд грн.
“За умовами такого державно-приватного партнерства інвестор на 100% має профінансувати будівництво і бере на себе ризики за збільшення витрат на будівництво та експлуатацію. Влада, у свою чергу, приймає рішення про проект, фінансову модель повернення інвестицій, надання державних гарантій за зобов’язаннями Державного партнера і встановлює максимальну плату за проїзд по новій дорозі”, – зазначили в прес-службі міністерства.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас