Обвал продажу легковиків, ревальвація гривні і підвищення цін на слабоалкоголку - головні цитати і цифри середи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обвал продажу легковиків, ревальвація гривні і підвищення цін на слабоалкоголку - головні цитати і цифри середи

1991
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші цифри і цитати середи, 3 липня.
- У Криму станом на 1 липня відпочили 1,77 млн осіб, що на 4,1 % більше, ніж за аналогічний період минулого року
- Продажі нових легкових авто в Україні обвалилися на 23%
- 21-річний американець отримав $ 25 млн на стартап
- Україна буде купувати російський газ у ІІІ кварталі по $ 400 за тисячу кубометрів
- МЗС «закрив» для українців 11 країн через бунти і заколоти
Президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко про можливу ревальвацію гривні
“Фактично профіцит платіжного балансу показує, що в 2013 р. девальвації гривні не буде. Можливе часткове зростання курсу долара до 8,2-8,3 грн наприкінці року, але і це може бути нівельовано ревальвацією курсу гривні до рівня 8 грн, як це було наприкінці 2012 р.”
Колишній міністр фінансів України Віктор Пинзеник про надходженнях до держбюджету в 2013 році
“Ситуація насправді ще гірша, якщо враховувати, що НБУ перерахував до бюджету вдвічі більшу суму, ніж передбачалося планом – 4,1 замість 2,1 млрд гривень”
Корпорація “Оболонь” про прогноз у разі триразового підвищення акцизів на слабоалкогольні напої (САН):
“У разі підвищення акцизу в три рази ми прогнозуємо скорочення виробництва САН і зменшення обсягів продажів. Орієнтовно очікується падіння обсягів продажів до 30%. Ринок САН між собою ділять два великих гравці: корпорація “Оболонь” і “Нові продукти”, які разом займають частку більше 90%, тому основний удар припаде саме на них”
Директор енергетичних програм центру “Номос” Михайло Гончар про неодноразові заяви представників російського “Газпрому” про незаконність реверсних поставок Україною природного газу з Європи:
“Ці заяви є індикатором того, що “Газпром” серйозно нервує і стурбований, оскільки з юридичної точки зору він нічого не може вдіяти: ні щодо німецької компанії RWE, ні щодо “Нафтогаз України” в цьому випадку”
Керівник аналітичного департаменту ІГ “АРТ КАПІТАЛ” Ігор Путілін про отримання банками України чистого збитку у розмірі 3 млрд грн у травні поточного року:
«Це переважно пов’язано саме із зростанням відрахувань в резерви за проблемними кредитами. Лише в травні було відраховано більше, ніж за чотири місяці 2013 (5,5 млрд грн у травні проти 5 млрд за чотири місяці)
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас