Китай вирішив відновити торгівлю ф'ючерсами на держоблігації після 18-річної перерви — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай вирішив відновити торгівлю ф'ючерсами на держоблігації після 18-річної перерви

Фондовий ринок
218
Уряд Китаю схвалив відновлення торгівлі ф’ючерсами на державні облігації після 18-річної перерви в рамках руху до більш ліберального режиму процентних ставок.
Це рішення Державної ради дає можливість Комісії з цінних паперів Китаю (CSRC) почати торги так скоро, як вона захоче. Ринок очікує відновлення торгів приблизно в середині вересня, написала газета China Securities Journal.
Влада призупинила торги ф’ючерсами на держоблігації в 1995 р. після скандалу, який був викликаний великими збитками, понесеними державним брокером цінних паперів.
Відновлення ринку ф’ючерсів на держоблігації очікувалося відтоді, як CSRC почала умовні торги ф’ючерсами в лютому 2012 р. Чиновники говорили, що торгівля деривативами, ймовірно, буде відновлена ​​в цьому році.
Це рішення прийнято в рамках зусиль китайських регуляторів розвинути борговий ринок Китаю, який швидко ріс в останні роки, але залишався недорозвиненим. Ф’ючерси на облігації поліпшать прозорість цін і запропонують нові інструменти хеджування дилерам і інвесторам.
Ф’ючерси на облігації також підтримають поступовий рух Китаю до лібералізації процентних ставок. На відміну від банківських кредитів, на урядові і корпоративні облігації терміном обігу до п’яти років не поширюється дія депозитних і кредитних ставок, що встановлюються Народним банком Китаю.
Згідно з офіційними даними, на кінець 2012 р. обсяг держоблігацій, що перебувають в обігу, становив 8,07 трлн юанів (1,30 трлн дол), що на 9% вище, ніж в 2011 р.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас