В аеропортах мандрівникам найбільше бракує кінотеатру - дослідження — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В аеропортах мандрівникам найбільше бракує кінотеатру - дослідження

Особисті фінанси
224
Skyscanner з’ясував, що в аеропорту мандрівникам найбільше не вистачає кінотеатру. Найбільш завзятими кіноманами виявилися росіяни: майже три чверті опитаних висловилися за перегляд кінофільму в очікуванні польоту. Більше третини респондентів не відмовилися б подрімати на аеровокзалі – вони проголосували за наявність спеціальних місць для сну. Така послуга вже є в московському аеропорту “Шереметьєво”, де в так званому “сліпбоксі” можна не тільки добре виспатися, але і подивитися телевізор або скористатися безкоштовним Wi-Fi за 10 доларів на годину. Непогана альтернатива готелю!
На третьому місці в списку додаткових послуг – бібліотека, де пасажир міг би позичити книгу на час відпустки. Такий результат свідчить про те, що, незважаючи на зростаючу популярність електронних книг, традиційні друковані видання все ще цікаві мандрівникам. Наявність в аеропорту зони відпочинку на відкритому повітрі також є досить затребуваною опцією, причому зелений парк зайняв четверте місце, а штучний пляж – дев’яте.
Серед найбільш незвичайних послуг аеропорту – караоке (тільки 5% опитаних хотіли б випробувати там свої “15 хвилин слави”) і тренажерний зал, який бажали б бачити 15% респондентів.
10 найбільш затребуваних додаткових сервісів аеропорту:
1. Кінотеатр – 49%
2. Місця для сну – 36%
3. Бібліотека – 32%
4. Парк – 31%
5. Душові кабіни – 30%
6. Дитяча ігрова зона – 21%
7. Басейн – 20%
8. Тренажерний зал – 15%
9. Штучний пляж – 12%
10. Прокат велосипедів – 11%
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас