Якщо акциз підвищать, продажі слабоалкогольних напоїв впадуть на 30% - "Оболонь" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Якщо акциз підвищать, продажі слабоалкогольних напоїв впадуть на 30% - "Оболонь"

Казна та Політика
1663
Корпорація “Оболонь” прогнозує, що у разі триразового підвищення акцизів на слабоалкогольні напої (САН), продажі цієї продукції в Україні скоротяться на 30%.
“У разі підвищення акцизу в три рази ми прогнозуємо скорочення виробництва САН і зменшення обсягів продажів. Орієнтовно очікується падіння обсягів продажів до 30%. Ринок САН між собою ділять два великих гравці: корпорація “Оболонь” і “Нові продукти”, які разом займають частку більше 90%, тому основний удар припаде саме на них”, – повідомили в корпорації.
За оцінками компанії, вартість слабоалкогольних напоїв при зростанні акцизу до 148 грн/літр 100%-го спирту зросте на 50-70%.
Нагадаємо, група народних депутатів пропонує парламенту України підвищити ставку акцизу на слабоалкогольні напої втричі – з 49,49 грн/літр до 148 грн/літр 100%-го спирту. При запропонованому зростанні акцизу ціна пляшки 0,33 літра слабоалкогольного напою має зрости до 11 грн, або на 34%.
Корпорація “Оболонь” – один з найбільших українських виробників пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води і найбільший в країні експортер пива.
До складу корпорації входять головний завод у Києві та дев’ять підприємств у регіонах.
Основні бренди: “Оболонь”, Carling, Zlata Praha, Bitburger, hike premium, Zibert, “Десант”, “Жигулівське”, “Ячмінний Колос”, “Живчик”, “Прозора”. Корпорація також випускає слабоалкогольні напої Rio, “Джин-тонік”, “Віскі Вишня”, “Ром-кола”, “Бренді-кола”.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас