МЗС «закрило» для українців 11 країн через бунти і заколоти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МЗС «закрило» для українців 11 країн через бунти і заколоти

Світ
2528
Міністерство закордонних справ радить громадянам України утриматися від поїздок у вісім країн. Ще в трьох країнах – Єгипті, Туреччини і Бразилії – для відпочинку небезпечні деякі регіони
Так, рекомендується утриматися від відвідин Таїланду і Саудівської Аравії через погіршення епідеміологічної ситуації в цих країнах. Забути про поїздки в Лівію, Сирію, Ліван, Пакистан, Ірак і Гвінею радять у зв’язку з погрозами тероризму.
Небезпечні для відпочинку деякі регіони Єгипту, Туреччини і Бразилії. Українцям, які зараз перебувають на території Туреччини, рекомендують утриматися від відвідування центральних районів Стамбула Бейоглу і Бешикташ, не брати участі в акціях протесту і уникати натовпів.
Тим, хто перебуває в Єгипті, краще відпочивати на території готелів і утриматися від неорганізованих поїздок до міста. У Каїрі не варто відвідувати центральну площу Тахрір і прилеглий до неї район Гарден-сіті – там проходять багатотисячні акції протесту супротивників президента Мохаммеда Мурсі. Ситуація на курортах Шарм Ель-Шейх, Дахаб і Хургада залишається спокійною. За інформацією туроператорів, заворушення в країні поки не вплинули на потік туристів.
У Бразилії зараз також проходять масові демонстрації проти влади. Українцям радять утриматися від відвідування центральних районів міст Бразиліа, Сан-Паоло, Белу Орізонті, Віторіа, Ріо-де-Жанейро і Рібейран-Прету.
За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас