Греції може знадобитися ще одне списання боргів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Греції може знадобитися ще одне списання боргів

Кредит&Депозит
625
Греція не виключає можливості того, що восени цього року країні знову спишуть борги. Про це заявив міністр економіки Греції Костіс Хатзідакіс.
“Я впевнений, що якщо ми покажемо свою надійність і новини будуть позитивними, то наші партнери погодяться з Грецією”, – сказав Хатзідакіс.
Хоча міністр наполягає на тому, що Греція виконує всі умови “трійки” і намагається домогтися структурного профіциту бюджету вже до кінця цього року, в Німеччині відкидають можливість чергового списання боргів.
Нагадаємо, що раніше сценарій з додатковим списанням боргів Греції виключив міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле.
Хатзідакіс також додав, що Греція планує прискорити програму приватизації.
Тим часом, “трійка” зобов’язала Грецію протягом трьох днів надати проект, в рамках якого країні вдасться виконати раніше поставлені кредиторами умови. Якщо результати будуть непереконливими, умови надання траншу будуть жорсткіше.
Для досягнення поставленої кредиторами мети Афінам, крім скорочення бюджетного дефіциту, необхідно виручити кошти від приватизації державних підприємств. Грекам необхідно залучити 1,8 млрд євро, на це залишається всього три місяці.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас