Міноборони США займеться продажем додатків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міноборони США займеться продажем додатків

Технології&Авто
261
Великі технологічні компанії, включаючи Apple, Google, Microsoft, BlackBerry і Amazon, мають власні інтернет-магазини, через які можна продавати програми. Концепція магазину додатків гранично проста. Це торгова площадка, де розробники мають можливість продемонструвати створені додатки з метою привернути увагу якомога більшої кількості користувачів.
Однак зараз мова піде про зовсім інший вид магазину додатків, власник якого абсолютно не зацікавлений в розширенні кількості клієнтів. Більше того, можна з упевненістю сказати, що до контенту цього магазину доступ буде досить обмеженим.
Йдеться про інтернет-магазин міністерства оборони США, замовлення на створення якого отримала фірма Digital Management, що базується в Меріленді. Вартість підряду на створення інтернет-магазину дорівнює $ 2,9 млн. Термін дії контракту закінчується в липні 2014 року, з можливістю продовження, завдяки чому вартість контракту може зрости до $ 16 млрд.
Часи, коли міністерство оборони співпрацювало тільки з RIM, вже завершилися. Онлайн-магазин військового відомства буде сумісний з декількома платформами, включаючи iOS, а також з Android-пристроями з підтримкою технології Samsung Knox. Що стосується додатків, то в переліку нового магазину навряд чи можна буде зустріти назви, подібні Angry Birds.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас