У Криму вже відпочили 1,77 млн осіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Криму вже відпочили 1,77 млн осіб

Особисті фінанси
424
У Криму станом на 1 липня відпочило 1,77 млн осіб, що на 4,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це у вівторок повідомила прес-служба міністерства курортів і туризму Криму з посиланням на начальника управління фінансів та економічного аналізу міністерства Юлію Мартиненко.
За її словами, за 6 місяців 2012 року Крим відвідало 1,7 млн. відпочиваючих.
У свою чергу міністр курортів і туризму автономії Олександр Лієв підкреслив, що в поточному році на півострові відзначається ранній старт курортного сезону.
“Можна відзначити, що цього року в ряді регіонів Криму літній сезон розпочався значно раніше. Наприклад, в Коктебелі в середині червня вже відзначали завантаження значно більше, ніж за аналогічний період минулого року. Така ж ситуація в Ялті, Євпаторії та Саках”, – сказав він.
За словами міністра, зростання кількості відпочивальників у Криму спостерігається, незважаючи на те, що Мінкурортів не ставить перед собою завдання рекламувати літній сезон. “Основне завдання курортного відомства – це розширення рамок курортного сезону і відновлення статусу Криму як здравниці. Ми практично не рекламуємо літо, і збільшення кількості туристів на 4% не є нашою прямою метою”, – зазначив О. Лієв.
Він нагадав, що тенденція зростання кількості відпочиваючих намітилася в Криму ще з початку поточного року.
“Кримський курортний сезон розпочався першого січня і перші три місяці цього року показали зростання кількості туристів майже на 16%. А на травневі свята Крим прийняв майже на третину більше туристів, ніж торік”, – додав глава курортного відомства Криму.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас