Рада відмовилася вводити штрафи за неправильне паркування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Рада відмовилася вводити штрафи за неправильне паркування

Казна та Політика
1105
Верховна Рада України не підтримала в першому читанні законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” щодо правил паркування транспортних засобів та встановлення відповідальності за порушення правил паркування.
У вівторок, на вечірньому засіданні парламенту за законопроект проголосували 216 народних депутатів з 378 зареєстрованих у залі.
Законопроектом пропонувалося ввести адміністративну відповідальність за порушення правил паркування.
Зокрема, у разі, якщо водії не платять за паркування на майданчиках, призначених для платного паркування, вони повинні були б заплатити штраф від 8 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
У разі, якщо водій припаркувався на місці, яке закріплене для паркування транспорту інвалідами, він повинен був би заплатити штраф від 15 до 18 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Також пропонувалося ввести адміністративну відповідальність за порушення посадовими особами суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для платного паркування в частині необладнання майданчиків паркувальними автоматами, автоматичними в’їзними та виїзними терміналами. Штраф за недотримання правил утримання майданчика для паркування складе від 30 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас