Ринок IT Білорусії визнали найбільш динамічним у СНД — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ринок IT Білорусії визнали найбільш динамічним у СНД

Технології&Авто
547
Республіка Білорусь стала лідером за темпами зростання комп’ютерного ринку серед країн СНД у 2012 році. Про це повідомили в Асоціації підприємств інформаційних технологій України, посилаючись на звіт компанії IDC.
Так, за оцінками аналітиків, в минулому році поставки комп’ютерів в країні зросли майже на 56% до 446,5 тис. одиниць.
“IТ-ринок Білорусі є третім за величиною в СНД після України і Казахстану і його ємність, без урахування послуг офшорного програмування, оцінюється нами приблизно в 560-570 млн. доларів. Це пояснює сьогоднішній інтерес до цієї країни з боку лідерів IТ-індустрії, які гідно оцінюють не тільки простоту ведення бізнесу та прозорість процедур логістики, але і потенціал самого ринку”, – зазначив регіональний менеджер компанії в Україні, Молдові, Білорусі, Грузії та Вірменії Володимир Поздняков.
Нагадаємо, за словами голови комітету з питань інформатизації та IT Валерія Омельченка, Україна займає 5 місце серед світових лідерів з експорту програмної продукції.
“Згідно з дослідженнями, нас випереджають тільки Індія, Китай, Росія і Бразилія, які вже більше 20 років працюють на підтримку IТ-сфери. За даними Державної служби статистики України, у сфері IТ працює близько 2 тисяч підприємств, чий загальний валовий дохід, становить близько 12 мільярдів гривень на рік. Кількість фахівців, зайнятих у сфері IТ становить близько 200 тисяч чоловік. Експорт послуг цієї сфери складає близько 9,5 мільярдів гривень, тобто 80 відсотків від загального доходу. Зараз Україна має високі шанси стати найбільш привабливою країною постачальником програмного забезпечення”, – зазначив парламентарій.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас