Український тіньовий ринок перевезень таксі становить 20 млрд грн. на рік — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Український тіньовий ринок перевезень таксі становить 20 млрд грн. на рік

Казна та Політика
386
Оборот тіньового ринку легкових автомобільних перевезень в масштабах країни становить понад 20 млрд грн на рік. Тільки в Києві ця цифра становить близько 2 млрд грн щорічно. Про це на прес-конференції повідомив голова Правління Всеукраїнської громадської організації “Українська таксомоторна асоціація” Андрій Антонюк.
Крім того, за даними моніторингу професійних громадських об’єднань суб’єктів господарювання, у сфері легкових автомобільних перевезень близько 85% учасників таксомоторного ринку України перебуває в тіні. Зокрема, в Києві близько 95% (19 тис. автомобілів) учасників таксомоторного ринку працюють в тіні.
Крім того, за словами А.Антонюка, кількість легкових автомобілів, фактично задіяних у таксомоторних перевезеннях в масштабах України, за різними оцінками становить від 200 тис. до 300 тис. одиниць.
“На сьогодні державне регулювання практично дозволяє залучати до нелегального візництва всіх бажаючих водіїв без дозвільних документів та реєстрації підприємницької діяльності”, – сказав А.Антонюк.
Також реалізація законопроекту про перевезення на таксі дозволить залучити до зареєстрованої підприємницької діяльності у сфері таксі близько 200 тис. осіб в цілому в Україні і забезпечить надходження до бюджету по єдиному податку в сумі 500 млн грн щорічно і по єдиному соціальному внеску – 900 млн грн щорічно.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас