Банки в Україні масово закривають відділення, збір за реєстрацію авто зросте - підсумки вівторка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банки в Україні масово закривають відділення, збір за реєстрацію авто зросте - підсумки вівторка

2415
Банки в Україні масово закривають відділення
За 5 місяців 2013 року кількість банківських точок продажів зменшилася на 87 одиниць, повідомили в Незалежній асоціації банків України (НАБУ). За словами фахівців, деякі дублюючі відділення закривалися в процесі злиття окремих банків, але в цілому скорочення відділень обумовлене оптимізацією банками власної мережі для підвищення ефективності роботи. Головна причина – розвиток дистанційних технологій обслуговування клієнтів, що дозволяє не тільки забезпечити клієнтам максимально зручний сервіс, а й значно знизити витрати на утримання відділень.
У деяких областях України 60% вакансій – із мінімальною окладом
У деяких областях України близько 60% вакансій з мінімальним окладом. Про це повідомила начальник відділу молодіжної біржі праці Київського молодіжного центру праці Анна Куценко. “У Києві всього близько 10% вакансій з мінімальними окладами, в той час як в окремих областях України цей показник може досягати 60%”, – розповіла А. Куценко.
У єврозоні безробіття серед молоді в 2 рази вище загального
Рівень безробіття в єврозоні в травні цього року досяг 12,1%. Темпи зростання споживчих цін в 17 країнах валютного союзу за підсумками червня прискорилися до 1,6%, повідомляє статистичне відомство Євросоюзу Eurostat. У квітні безробіття в зоні євро становило 12%. Інфляція в травні, за останніми даними, була на рівні 1,4%.
Кабмін збільшить збір за реєстрацію авто
Кабінет міністрів України пропонує підвищити збір за першу реєстрацію транспортних засобів на 4,8%. Про це йдеться в урядовому законопроекті № 2442а від 1 липня 2013 р. “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни ставок деяких податків і зборів”.
Вже 100 тис. громадян України чекають закордонних паспортів
100 тисяч українців подали заяви на оформлення закордонних паспортів громадянина України для виїзду за кордон і чекають їх видачі. Про це на брифінгу повідомив голова Державної міграційної служби Микола Ковальчук. “Люди подали документи і термін видачі паспорта ще не настав, можливо, день-другий і пройшов вже після строку. Але я точно знаю, що паспорти не отримали ті, хто хотів отримати їх протягом 10 днів. А хто подав за місяць, то ще не підійшов термін видачі”, – сказав Ковальчук.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас