Продажі АвтоВАЗу в Росії впали на 10% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Продажі АвтоВАЗу в Росії впали на 10%

Технології&Авто
592
За підсумками першої половини 2013 року продажі автомобілів Lada в Росії впали на 9,6 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Як йдеться в офіційному прес-релізі «АвтоВАЗу», загальні продажі Lada (в тому числі і за межами країни) впали тільки на 6,7 відсотка.
У червні загальні продажі Lada зменшилися на шість відсотків, у Росії – на 2,2 відсотка. Основним ринком для «АвтоВАЗу» продовжує залишатися російський – за півроку на ньому було продано майже 227 тисяч автомобілів з 264 тисяч, які зуміла реалізувати компанія.
У прес-релізі вказується, що в червні особливо сильно впали продажі Kalina (на 49,7 відсотка) і Lada 2104 (32 відсотки). У той же час Granta було продано на 17,8 відсотка більше, ніж у травні. Вона продовжує залишатися найпопулярнішою машиною «АвтоВАЗу» з місячними продажами в 17 тисяч авто.
У «АвтоВАЗі» відзначають, що на деякі автомобілі попит перевищує пропозицію. Так, по автомобілях Largus (всього за місяць продано 5,3 тисячі машин) виробництво не може задовольнити всі заявки.
Російський автомобільний ринок зростав швидкими темпами протягом останніх років, сильно випереджаючи показники більшості європейських країн, де криза призвела до різкого спаду продажів авто. Так, за підсумками 2012 року російський ринок піднявся на 11 відсотків. Тим не менш, з кінця року було зафіксовано різке зниження темпів зростання, наприклад, за грудень збільшення склало лише один відсоток. За січень-квітень 2013 (за даними Комітету автовиробників АЕВ), обвал ринку в Росії склав два відсотки, причому падіння у «АвтоВАЗу» перевищувало середньоринковий показник у два з половиною рази.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас