Біометричні паспорти можуть почати видавати вже в цьому році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Біометричні паспорти можуть почати видавати вже в цьому році

Казна та Політика
624
Біометричні паспорти в Україні, можливо, почнуть видавати в кінці 2013 року в рамках пілотного проекту, допускає голова Державної міграційної служби Микола Ковальчук.
“Якщо будуть виділятися необхідні кошти, то є перспектива, що вони будуть, можливо, в кінці цього року. Можливо, буде введений пілотний проект в Києві наступного року. Все залежатиме від фінансування”, – сказав Ковальчук.
За словами Ковальчука, для виробництва біометричних паспортів необхідне відповідне обладнання.
Нагадаємо, закон “Про єдиний державний демографічний реєстр і документи, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус”, що передбачає впровадження електронних паспортів для українців, набув чинності в 6 грудня минулого року.
Закон встановлює, що паспорт громадянина України виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій інформації. В електронний паспорт вноситься: назва держави, назва документа, прізвище та ім’я особи, стать, громадянство, дата народження, унікальний номер запису в реєстрі, номер документа, дата закінчення терміну дії документа, дата видачі документа, уповноважений орган, що видав документ, місце народження, фотографія і підпис особи. У паспорт за письмовою заявою можуть бути внесені дані батьків або опікунів особи.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас