Подкаст 54: Вже через 10 років нові рейтингові агентства змістять Fitch, Moody's або S&P — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
БІЗНЕС

Подкаст 54: Вже через 10 років нові рейтингові агентства змістять Fitch, Moody's або S&P

800
Яка роль найбільших рейтингових агентств світу на фінансових ринках, наскільки велика суб’єктивність їх оцінок, а також способи перевірити адекватність рейтингів – про все це ви почуєте у свіжому випуску подкастів на FINANCE.UA.
У цьому випуску до ведучої Марічки в якості другий ведучий приєднався генеральний директор Українського кредитно-рейтингового агентства UCRA Станіслав Дубко.
За одну тему для випуску ведучі взяли ситуацію з рейтинговими агентствами. Всі пам’ятають, що в 2008 році рейтингові агентства виявилися некомпетентними в своїх оцінках, в результаті чого, наприклад, США почали відмовлятися від залежності прийняття інвестиційних рішень від рейтингів. Тому серед іншого ведучі обговорили те, як можна боротися з суб’єктивністю рейтингових агентств. На думку Станіслава один з виходів – створення нових, які вплинули б на становище трійки лідерів: Fitch Ratings, Moody’s і Standart & Poor’s.
Так, нещодавно стало відомо, що РФ, Китай і США створили міжнародне рейтингове агентство Universal Credit Rating Group, яке вже через 10 років може щільно увійти до списку провідних рейтингових агентств.
Крім того, ведучі обговорили можливі новації в українському законодавстві, зокрема – законопроект “Про кредитні рейтинги та діяльність рейтингових агентств”. Наскільки він може бути корисний ринку – про це в подкасті розповів Станіслав.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас