Греції дали три дні, щоб переконати кредиторів у прогресі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Греції дали три дні, щоб переконати кредиторів у прогресі

Кредит&Депозит
324
У Греції є три дні, щоб переконати своїх кредиторів, що вона може виконати умови, які супроводжують її міжнародну програму допомоги, і отримати наступний фінансовий транш, повідомили у вівторок чотири представники єврозони.
Афіни і їх кредитори в понеділок відновили переговори про розблокування екстрених кредитів Греції на суму 8,1 млрд євро ($ 10,6 млрд) після майже двотижневої перерви, під час якої уряд ледь не завалився через закриття державної телекомпанії ERT.
Кредитори, в цілому, незадоволені прогресом Греції в питаннях реформування державного сектора, таких як збір податків і митних зборів або сфери охорони здоров’я, сказав чиновник єврозони, що бере участь у переговорах.
“Всі погодилися з тим, що Греція повинна висловитися до засідання Єврогрупи в понеділок. Тому вони знову повинні представити свої досягнення в п’ятницю”, – сказало Рейтер друге джерело.
Міністри фінансів єврозони мають зустрітися 8 липня і обговорити ситуацію в Греції.
Щоб змусити Афіни проводити реформи, її кредитори – ЄС і МВФ – можуть відмовитися виплатити повну суму в один транш і замість розділити її на три щомісячних платежі, повідомили грецькі ЗМІ.
“Це дуже складне обговорення, – сказав грецький чиновник, що бере участь у переговорах. – Ми рухаємося швидко, щоб вирішити якомога більше питань якнайскоріше”.
Раніше повідомлялося, що вперше за 45 років у Греції була зафіксована дефляція.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас