Peugeot розширює виробництво в Китаї, щоб компенсувати падіння попиту в Європі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Peugeot розширює виробництво в Китаї, щоб компенсувати падіння попиту в Європі

Технології&Авто
225
PSA Peugeot Citroen відкриває третій завод в Китаї. Розширення бізнесу на найбільшому автомобільному ринку в світі необхідно для того, щоб компенсувати падіння попиту в Європі.
Завод є спільним підприємством з Dongfeng Motor Corp. Щорічна потужність компанії з виробництва автомобілів зросте до 750 тис. до кінця 2015.
Розширення Peugeot в Китаї різко контрастує з скороченням робочих місць у Франції. Торік тільки 40% автомобілів були вироблені у Франції, при цьому операційні збитки склали 576 млн євро, і компанія приступила до реалізації плану реструктуризації, який включає в себе закриття одного із заводів і скорочення 11,2 тис. робочих місць.
Експерти відзначають, що Китай – це єдиний спосіб для PSA впоратися з труднощами в Європі, оскільки сильна залежність європейського ринку тільки підсилює проблеми.
У травні продажі автомобілів впали до 20-річного мінімуму, оскільки попит на автомобілі Peugeot, Renault, Fiat і General Motors різко впав.
При цьому продажі Peugeot за перші п’ять місяців цього року зросли на 32% до 232,96 тис. Прогноз на цей рік підвищений з 500 тис. автомобілів до 557 тис., а вже до 2015 р. Китай може обігнати Францію і стати найбільшим ринком для компанії.
Завдяки виробництву в Китаї Peugeot значно скорочує вартість своїх автомобілів в цій країні, тому що немає необхідності платити мито в розмірі 25% від вартості.
Французькі виробники автомобілів збільшили свою частку ринку в Китаї в січні-травні з 2,8% до 3,2%. З іноземних виробників їх обганяють американські, японські, корейські та німецькі компанії.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас