У Китаї відкрили найбільшу будівлю на планеті — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Китаї відкрили найбільшу будівлю на планеті

Нерухомість
1951
У китайській провінції Сичуань пройшло офіційне відкриття найбільшої окремо розташованої споруди у світі.
Площа багатофункціонального комплексу The New Century Global Center в місті Ченду перевалила за 1,76 млн квадратних метрів, що втричі більше Пентагону і в 20 разів більше Сіднейської опери.
Відзначається, що довжина будівлі склала 500 метрів, ширина – 400 метрів, а висота – 100 метрів. Його зведення зайняло три роки.
Як передає CNN, в комплексі розмістяться офіси, 400 тис. кв. м торговельних площ, два готелі, центр сучасного мистецтва, університетський комплекс, конференц-зали, 14-зальний кінотеатр IMAX, каток і аквапарк з 400-метровим штучним пляжем.
У Китаї відкрили найбільшу будівлю на планеті
Особливістю центру стало так зване “штучне сонце”. За допомогою створеної в Японії системи будівлю будуть обігрівати та освітлювати.
За задумом китайської влади, до 2020 року місто Ченду має стати аналогом Кремнієвої долини в США. Центром цього комплексу стане The New Century Global Center.
Раніше повідомлялося, що шведські архітектори мають намір спорудити в центрі Стокгольма найвищий дерев’яний хмарочос у світі.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас