У Києві побудують новий хлібозавод і 500 нових кондитерських - Азаров — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві побудують новий хлібозавод і 500 нових кондитерських - Азаров

Казна та Політика
725
Прем’єр-міністр Микола Азаров заявляє, що в Києві незабаром буде відкрито новий хлібозавод і 500 нових хлібних кондитерських. Про це він сказав під час відвідин одного з хлібозаводів у Київській області.
“Усього по Києву в найближчий рік буде побудовано близько 500 хлібних кондитерських”, – розповів Азаров.
Говорячи про новий хлібозаводі, прем’єр зазначив, що він знаходитиметься на Троєщині.
Азаров висловив упевненість у тому, що необхідно створювати велику мережу хлібних кондитерських для того, щоб люди мали доступ як до соціальних сортів хліба, так і до інших видів хлібобулочних виробів.
При цьому прем’єр підкреслив, що уряд України перевірить, яким чином здійснюється перепрофілювання хлібозаводів у Києві.
“Абсолютно неприпустима та політика власників хлібозаводів, яка реалізовувалася в останній час в Києві. Закриття хлібокомбінатів, реорганізація з метою закриття і подальшого продажу ділянок землі і будівництво на цій території якихось інших комплексів”, – сказав він журналістам у Київській області у вівторок.
Азаров зазначив, що такі дії власників хлібозаводів суперечать умовам приватизації, за яких вони їх купували, і тому органи Фонду держмайна, а також місцева влада повинні адекватно реагувати на такі дії.
“Ми, безумовно, подивимося дуже уважно (і я таке доручення дав), яким чином здійснюється перепрофілювання наших підприємств, що працюють у цій галузі”, – додав Азаров.
Як повідомлялося, раніше прем’єр заявив, що він не бачить підстав для зростання цін на соціальні сорти хліба.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас