Citigroup задовольнить претензії іпотечного агентства Fannie Mae на суму $ 968 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Citigroup задовольнить претензії іпотечного агентства Fannie Mae на суму $ 968 млн

Фондовий ринок
185
Третій за розміром банк США Citigroup Inc. виплатить іпотечному агентству США Fannie Mae 968 млн доларів за можливі майбутні претензії щодо викупу іпотечних кредитів, виданих з 2000 по 2012 рік, говориться в повідомленні Citigroup.
Проте ця угода не звільняє Citi від відповідальності за обслуговування діючих договорів на забезпечені іпотекою кредити. Крім того, Citi продовжить нести відповідальність за 12 тис кредитів, виданих під особливі умови, наприклад, кредити за спеціальними програмами підвищення кредитної якості.
Голова відділення іпотечного бізнесу Citigroup Inc. Джейн Фрейзер називає нинішні відносини Citi і Fannie Mae міцними і продуктивними, а нинішня угода двох сторін вирішує, здебільшого, всі потенційно можливі претензії за створення іпотечних позик в період з 2000 по 2012 рік.
У 2011 році Федеральне агентство з фінансування житла США подало судовий позов проти Citigroup і 16 інших американських банків за те, що вони обманним шляхом продавали неякісні іпотечні цінні папери іпотечним агентствам Fannie Mae і Freddie Mac, які в розпал фінансової кризи довелося рятувати за рахунок коштів американських платників податків.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас