Китай планує інвестувати в український АПК до $ 10 млрд, - аналітик — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай планує інвестувати в український АПК до $ 10 млрд, - аналітик

Кредит&Депозит
1452
Обсяг китайських інвестицій в аграрний сектор України може зрости до 10 млрд дол. Для цього необхідно продовжити реалізацію спільних інвестиційних проектів протягом 5-10 років, вважає президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.
«Інвестиційне співробітництво України з Китаєм в аграрному секторі вже стартувало. Якщо воно буде успішно розвиватися, то можна очікувати збільшення обсягу інвестицій. Так, протягом 5-10 наступних років ми можемо вийти на рівень китайських інвестицій з 1,5-2,5 млрд дол до 10», – зазначив Охріменко.
За його словами, зараз Китай зацікавлений в інвестуванні в Україну, адже розглядає її як потенційного постачальника фуражного і продовольчого зерна, а також продовольства. «Як тільки Китай почне їсти білий хліб, ми будемо при грошах. Тому що попит на продовольчу і фуражну пшеницю в Китаї надзвичайно великий і буде тільки зростати. І ми його можемо забезпечити», – підкреслив експерт.
Нагадаємо, за словами міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка, ринок Китаю є надзвичайно перспективним для поставок вітчизняної сільгосппродукції. З іншого боку, кошти китайських інвесторів допоможуть наростити виробництво аграрної продукції в Україні.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас