Китайський ICBC вперше був визнаний кращим банком у світі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайський ICBC вперше був визнаний кращим банком у світі

Світ
359
Китайський банк ICBC вперше був визнаний найуспішнішим у світі згідно з рейтингом The Banker. Зокрема, він виявився найнадійнішою кредитною установою, маючи найбільший обсяг основного капіталу (капіталу першого рівня) в світі (160,6 мільярда доларів).
ICBC змінив на лідируючій позиції Bank of America. У трійці також присутня ще одна американська організація – JP Morgan Chase.
У цілому в десятку найсильніших банків світу увійшли по чотири представники Китаю та США, а також по одному банку з Японії і Великобританії.
Найгірші показники в світі демонструють банки з Іспанії, яка переживає найгострішу фінансову кризу. У минулому році загальний обсяг чистих збитків іспанських кредитних організацій склав 73 мільярда доларів, або 5 відсотків ВВП.
Показники прибутку банків усього світу повернулися на докризові рівні. У той же час віддача на одиницю капіталу знизилася: при рівному з 2007 роком об’ємом чистих доходів банки змушені тримати вдвічі більше капіталу.
Російські банки виявилися далекими від лідерів рейтингу за показниками капіталу першого рівня. Збербанк розташовується на 34-й позиції, ВТБ – на 70-й, а Газпромбанк – на 125-й. У той же час відзначається, що кредитні організації з Росії є лідерами в регіоні Центральної та Східної Європи як за своїми розмірами, так і за результатами діяльності.
У топ-10 найбільших кредитних установ регіону розташовується 6 банків з Росії, і по одному з Польщі, Угорщини, України та Казахстану, причому російські банки утримують перші чотири позиції. За показниками доходу з капіталу в регіональній першій п’ятірці чотири банки з Росії («Російський Стандарт», Ощадбанк, Росевробанк і «Альфа-банк»).
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас