Yahoo закриває більше десятка продуктів, включно з колись популярним пошуковиком — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Yahoo закриває більше десятка продуктів, включно з колись популярним пошуковиком

Технології&Авто
967
Інтернет-компанія Yahoo оголосила про закриття 12 продуктів в рамках реструктуризації, включаючи колись популярний в США пошуковик AltaVista, повідомили в компанії Yahoo.
Як стало відомо, гендиректор компанії Марісса Майєр, яка зайняла цей пост близько року тому, використовує одну з тактик свого колишнього роботодавця – Google. Цієї весни вона почала реструктуризацію в Yahoo, яка має на увазі закриття непопулярних продуктів і сервісів і концентрацію ресурсів на флагманських активах компанії.
Варто відзначити, що пошукова система AltaVista була запущена в грудні 1995 року і на той момент була однією з найпотужніших у своєму сегменті. У 1998 році її викупила корпорація Compaq, яка, однак, не змогла зробити пошуковик прибутковим.
У 2003 році AltaVista увійшла до числа активів Yahoo, а з травня 2011 року вона перейшла на пошукову платформу інтернет-компанії. З 8 липня цього року AltaVista буде закрита, а її користувачам Yahoo пропонує скористатися власним пошукачем.
З 28 червня Yahoo припиняє розробку програми та браузерного плагіна Axis, браузерного розширення для розробників Yahoo Browser Plus і продукту Citizen Sports. З 30 червня перестане працювати плейер Yahoo WebPlayer, який розробники могли вбудовувати у веб-сайти.
З 1 липня музичний сервіс FoxyTunes буде об’єднаний з Yahoo Music. Також одночасно з Google Reader закриється RSS-сервіс Yahoo.
Крім того, Yahoo припинить підтримку низки інструментів для розробників і локалізованих веб-сервісів. За допомогою стратегії реструктуризації гендиректор компанії Майєр намагається повернути популярність провідним активів компанії, розширити рекламну інфраструктуру і наростити аудиторію.
Раніше повідомлялося, що інтернет-компанія звільнить значну кількість акаунтів і запропонує їх для реєстрації новим користувачам. Як повідомила газета The Wall Street Journal з посиланням на джерело в компанії, протягом літа Yahoo вивільнить частину поштових адрес, в які користувачі не заходили більше 12 місяців.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас