Samsung випускає вигнутий 3D-телевізор — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung випускає вигнутий 3D-телевізор

Технології&Авто
1053
Samsung Electronics сьогодні представила вигнуту модель телевізора, яка використовує технологію OLED для формування картинки.
55-дюймова модель продається в Південній Кореї за 15 млн вон або $13 тис. – уп’ятеро дорожче від РК-телевізора аналогічного розміру.
Кім Х’юн Сук, виконавчий віце-президент Samsung, говорить, що перевага OLED у винятковій якості картинки, яка значно перевершує за якістю РК. Втім, аналітики розходяться в думці щодо того, чи будуть платити споживачі таку ціну за споживчу OLED-модель, навіть якщо вона і пропонує високу якість зображення. Раніше телевізійна галузь вже зробила ставку на 3D-телевізори… і прорахувалася: споживачі не стали платити бонус-ціну за 3D, а виробники зазнали збитків. Відмовилися від випуску споживконтенту з 3D і великі генератори.
Що стосується вигнутих моделей ТБ, то вони корейським споживачам не в новинку. У травні минулого року компанія LG Electronics показала модель із вигнутим екраном, причому її діагональ також становила 55 дюймів. LG також продає телевізор за 15 млн вон і доступний він тільки в Південній Кореї. У Samsung говорять, що продаватимуть свою модель телевізора в тому числі і за межами Кореї з липня цього року.
Нагадаємо, що Samsung була першим світовим виробником, хто почав випуск великоформатних OLED-телевізорів в 2012 році, однак після дебюту компанія припинила їх масовий випуск через дорожнечу технології, і відновлює тільки зараз.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас