МЗС України закликає відпочиваючих в Єгипті українців не їздити по містах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МЗС України закликає відпочиваючих в Єгипті українців не їздити по містах

Особисті фінанси
536
Міністерство закордонних справ попереджає українців про можливе погіршення ситуації у сфері безпеки в Єгипті.
Про це йдеться в повідомленні, яке поширило міністерство в четвер.
“У зв’язку із запланованими на кінець червня і початок липня цього року масовими акціями протесту в Арабській Республіці Єгипет Міністерство закордонних справ попереджає співвітчизників про можливе погіршення ситуації у сфері безпеки в цій країні”, – зазначає відомство.
“Враховуючи це, рекомендуємо утриматися від поїздок до міст Каїр, Олександрія, Асьют, Ісмаїлія, Порт-Саїд, Суец і на Північний Синай”, – заявили в МЗС.
Щоб уникнути загрози безпеки українцям, відпочиваючим в курортних містах Єгипту: Хургаді, Шарм аш-Шейху, Марса Алам, аль-Гуні, Дахаб, Нувейбі рекомендується проводити відпочинок на території готелю і утриматися від неорганізованих поїздок за його межі.
Всім громадянам України, які перебувають на території Єгипту, рекомендується обмежити своє пересування по країні, утримуватися від відвідин місць скупчення людей, не брати участі в акціях протесту, демонстраціях або інших масових заходах.
У Посольстві України в Арабській Республіці Єгипет діє цілодобовий контактний телефон (+2 010 000 39 648), за яким, у разі необхідності, можна зв’язатися зі співробітником посольства.
У МЗС також функціонує цілодобова гаряча лінія на випадок екстрених ситуацій – +38 044 2381657.
За матеріалами:
Українська правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас