Син Януковича: кількість дорослих людей, що займаються спортом в Україні критично низька — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Син Януковича: кількість дорослих людей, що займаються спортом в Україні критично низька

1617
“Кількість дорослих людей, що займаються спортом в Україні критично низька. В основному, все закінчується на уроках фізкультури в школах і університетах. На мій погляд, переломити цю ситуацію можна тільки зробивши здоровий спосіб життя модним і максимально доступним “, – про це народний депутат Віктор Янукович написав у своїй колонці на Українській правді.
За словами Віктора Януковича, розвиток неформальних спортивних рухів має колосальне значення для України. На його думку, подібні захоплення сприяють популяризації здорового способу життя серед українців, особливо серед молоді: “Хтось катається на дошці, хтось приєднався до руху street workout, інші стали любителями довгих велосипедних або роликових прогулянок. Хочу підкреслити, що абсолютна більшість цих людей не професійні атлети, а економісти, юристи, IT-шники і багато інших”, – заявив народний депутат.
На думку політика, для ефективного розвитку різних спортивних рухів в Україні не вистачає розвиненої інфраструктури та підтримки з боку держави: “Хочу звернутися до всіх активістів та ініціативних груп – діліться своїми ідеями та проектами, буду намагатися зробити все, що в моїх силах, щоб допомогти вам вивести їх на новий рівень”, – заявив Віктор Янукович.
За матеріалами:
Українська правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас