В Україні найчастіше займаються бізнесом у сфері торгівлі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні найчастіше займаються бізнесом у сфері торгівлі

Особисті фінанси
1786
Найчастіше в Україні реєструють фізичних осіб-підприємців, основним видом діяльності яких є торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Про це повідомили у прес-службі Державної реєстраційної служби України.
Найбільше новостворених юридичних осіб, 1452, зареєстровано з видом діяльності неспеціалізована оптова торгівля. На другому місці – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням – 439 юридичних осіб. Далі йде оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами – 238 юридичних осіб.
Всього з початку року в Україні зареєстровано 23060 юридичних осіб та 79550 фізичних осіб-підприємців.
Нагадаємо, як зазначив голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона, з 1 липня в Україні запрацює новий механізм реєстрації бізнесу. Тепер, щоб відкрити свою справу, підприємцям потрібно буде звертатися до відділень Укрдержреєстру.
“Відкрити свою справу можна буде, не виходячи з дому – на Реєстраційному порталі (rp.irc.gov.ua). Користувачу достатньо мати ключ електронного цифрового підпису та можливість оплатити дистанційно реєстраційний збір. Пізніше ми плануємо зробити базу даних доступною для чиновників з інших відомств, наприклад, з податкової служби. У бізнесу буде менше комунікацій з держслужбовцями. Крім того, зменшиться час на реєстрацію. Сьогодні терміни встановлені законом, але не завжди виконуються. Простежити за ними складно, бо їх контролює місцева влада. З 1 липня ми посилимо контроль за дотриманням термінів. Реєстрація юридичних осіб буде чітко займати три робочі дні, а для фізичних осіб-підприємців – два дні. За їх перевищення до реєстраторів буде застосовуватися адміністративна відповідальність”, – підкреслив Дмитро Ворона.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас