Гарантією від будівельних афер може стати майно, яким володіє забудовник - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Гарантією від будівельних афер може стати майно, яким володіє забудовник - експерт

Нерухомість
352
Майно, яким володіє компанія-забудовник, може стати певною гарантією від виникнення будівельних афер. Про це сказав експерт будівельної галузі, член Академії будівництва України Анатолій Беркута.
Беркута зазначив, що поки жодна будівельна компанія не застрахована від певних складнощів в роботі. Разом з цим, є компанії, які мають репутацію найбільш сумлінних забудовників.
“Є такі компанії, як “Київміськбуд”, “ТММ”, “Граніт”, які себе на цьому ринку зарекомендували”, – сказав Беркута.
За його словами, в будь-якому випадку, купуючи квартиру, інвестор ретельно повинен вичитувати договір: всі умови купівлі мають бути виписані таким чином, щоб людина могла себе захистити. Водночас, певною гарантією для покупців може бути майно, яким володіє забудовник.
У “Київміськбуду”, наприклад, є таке майно. Тобто офіційного рейтингу немає, але є забудовники, які мають хорошу репутацію”, – резюмував А.Беркута.
Нагадаємо, за словами заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Дмитра Ісаєнка, одним з механізмів захисту від будівельних афер є обрання кампанії-забудовника, яка має частку державної або комунальної власності в статутному капіталі.
“Наприклад, ХК “Київміськбуд” – які там можуть бути питання. Практично комунальне підприємство, хоча і акціонерне товариство, але майже з 100% власністю міста. Компанія має великі активи, велика кількість вже побудованого житла, майже все місто побудоване нею”, – сказав Дмитро Ісаєнко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас