Віце-прем'єр: в липні на вулицях Львова з'явиться трамвай українського виробництва — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Віце-прем'єр: в липні на вулицях Львова з'явиться трамвай українського виробництва

Казна та Політика
555
На початку липня у Львові вийде на маршрут новий сучасний трамвай українського виробництва. Про це сьогодні у Львові повідомив віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час урочистої презентації нового трамвая, передає прес-служба політика.
“На початку липня у Львові вийде на маршрут новий сучасний трамвай українського виробництва. Він був створений у Львові, на заводі “Електронмаш”, українськими фахівцями з використанням німецьких технологій, 80% конструкції – українське виробництво. Новий трамвай вдвічі дешевший від європейських аналогів”, – сказав Вілкул.
Він зазначив, що в рамках програми активізації економіки на 2013-2014 рік перед урядом стоїть завдання забезпечити міста новими трамваями і тролейбусами вітчизняного виробництва (зі ступенем локалізації виробництва в Україні не менше 80%). Новий транспорт повинен бути створений з урахуванням енергозберігаючих технологій (з економією електроенергії до 40%) і враховувати всі умови для комфортного перевезення громадян з особливими потребами.
“Зараз трамвайне сполучення є в 22 містах України. 95% рухомого складу трамваїв, що курсують, вимагають заміни. За останні 20 років трамвайний парк оновлювався в основному за рахунок придбання б/у машин з країн Європи”, – сказав Вілкул.
У 2013 році у Львові на “Електронмаші” сконструйований новий сучасний низькопідлоговий трамвай українського виробництва. Трамвай забезпечений датчиками руху і пандусами. Крім того, технічні характеристики – система кондиціонування в салоні, знижений рівень вібрації і шуму – відповідають сучасним європейським вимогам до міському електротранспорту.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас