Віце-прем'єр: в липні на вулицях Львова з'явиться трамвай українського виробництва


Віце-прем'єр: в липні на вулицях Львова з'явиться трамвай українського виробництва

На початку липня у Львові вийде на маршрут новий сучасний трамвай українського виробництва. Про це сьогодні у Львові повідомив віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час урочистої презентації нового трамвая, передає прес-служба політика.

“На початку липня у Львові вийде на маршрут новий сучасний трамвай українського виробництва. Він був створений у Львові, на заводі “Електронмаш”, українськими фахівцями з використанням німецьких технологій, 80% конструкції – українське виробництво. Новий трамвай вдвічі дешевший від європейських аналогів”, – сказав Вілкул.

Він зазначив, що в рамках програми активізації економіки на 2013-2014 рік перед урядом стоїть завдання забезпечити міста новими трамваями і тролейбусами вітчизняного виробництва (зі ступенем локалізації виробництва в Україні не менше 80%). Новий транспорт повинен бути створений з урахуванням енергозберігаючих технологій (з економією електроенергії до 40%) і враховувати всі умови для комфортного перевезення громадян з особливими потребами.

“Зараз трамвайне сполучення є в 22 містах України. 95% рухомого складу трамваїв, що курсують, вимагають заміни. За останні 20 років трамвайний парк оновлювався в основному за рахунок придбання б/у машин з країн Європи”, – сказав Вілкул.

У 2013 році у Львові на “Електронмаші” сконструйований новий сучасний низькопідлоговий трамвай українського виробництва. Трамвай забезпечений датчиками руху і пандусами. Крім того, технічні характеристики – система кондиціонування в салоні, знижений рівень вібрації і шуму – відповідають сучасним європейським вимогам до міському електротранспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua