Shell почала будівництво майданчика для буріння другої свердловини в Харківській області — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Shell почала будівництво майданчика для буріння другої свердловини в Харківській області

Енергетика
611
Компанії Shell і «Укргазвидобування» почали будівництво майданчика для буріння другої свердловини в Харківській області, згідно з договором про спільну діяльність, підписаним в 2006 році.
Як повідомили в прес-службі компанії Shell в Україні, пошукова свердловина Ново-Мечебилівська-100 стане другою свердловиною (перша – Біляївська-400), яка буде побудована в рамках проекту спільної діяльності Shell і «Укргазвидобування».
Мета буріння свердловини – пошук покладів природного газу в ущільнених пісковиках. Майданчик під свердловину Ново-Мечебилівська-100 розташований в Близнюківському районі Харківської області, в адміністративних межах Новонадеждинської сільської ради.
Сьогодні, 27 червня, розпочато будівництво майданчика для розміщення бурового верстата, необхідного обладнання та тимчасових житлових приміщень для персоналу.
Розмір бурового майданчика становитиме 300 на 200 метрів. Перед початком будівництва чорнозем буде знято і складовано по периметру майданчика з метою збереження його якостей для наступної рекультивації. Для будівництва майданчика буде використано 2400 бетонних плит, вироблених в Харківській області.
З метою мінімізації руху транспорту через найближчі села до бурового майданчика буде прокладена тимчасова під’їзна дорога довжиною 120 метрів. У будівництві майданчика задіяно близько 80 працівників української компанії «Монтажтрансгаз».
Початок буріння свердловини намічено на осінь 2013 року в відповідності з технічним проектом, після отримання всіх необхідних дозволів та експертиз.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас