Щороку українці купують в середньому 1 тис. елітних квартир - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Щороку українці купують в середньому 1 тис. елітних квартир - експерт

Нерухомість
471
Щороку українці купують приблизно 1 тис. дорогих елітних квартир, які становлять близько 5-7% від загальної кількості проданого житла. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав комерційний директор однієї з українських компаній, яка займається реалізацією нерухомості, Андрій Міма.
“У нас є такі поняття як ринок, попит і пропозиція, на кожен товар є свій покупець. Чи користуються попитом дорогі машини? Сьогодні на вулицях ми бачимо їх чимало. Так само і елітне житло”, – розповів А.Міма.
Він зазначив, що на сьогодні в Києві будується досить багато кварталів елітного житла, квартири в яких користуються популярністю серед певних верств населення.
“Щорічно на вторинному та первинному ринку житла продається по 10-15 тис. квартир, з яких 5-7% становлять саме дорогі елітні квартири”, – додав експерт.
Нагадаємо, зараз у центрі Києва планують побудувати унікальний комплекс елітного житла “Французький квартал”.
“Французький квартал” – це дійсно унікальний комплекс, який об’єднує в собі все, що необхідно для комфортного життя – затишне житло, кафе, ресторани, офіси, тобто це буде таке міні-містечко, де буде все для того, щоб людина в цьому кварталі могла комфортно жити. “Київміськбуд” – лідер будівельного ринку, тому ми маємо можливість запропонувати житло належної якості і, що дуже важливо – за прийнятну ціну. Ціна 15 тис. 300 грн. за 1 квадратний метр абсолютно доступна для людей, які хочуть жити в центрі міста. Ми намагаємося створити тут атмосферу справжнього Парижа. І хоча краще Парижа може бути тільки Париж, але ми будемо намагатися створити частинку Франції в самому центрі Києва!”, – сказав віце-президент Холдингової компанії “Київміськбуд” Аркадій Бондарєв.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас