Надмірний попит на житло економ-класу викликаний його дефіцитом - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Надмірний попит на житло економ-класу викликаний його дефіцитом - експерт

Нерухомість
2136
Найбільшою популярністю серед українців користується житло економ-класу, через що на ринку зараз спостерігається його певний дефіцит. Про це сказав віце-президент Ліги експертів України Андрій Гусельников.
А.Гусельников зазначив, що в Україні на душу населення припадає значно менше житла, ніж в інших країнах Європи.
“Через те, що в Україні не вистачає квадратних метрів, у нас спостерігається катастрофічна відсутність житла, будівельна галузь розвиватиметься незважаючи ні на що. На сьогодні найбільшим попитом користується житло економ-класу, і воно не тільки є популярним, а зараз спостерігається навіть певний дефіцит”, – сказав А.Гусельников.
Він також зазначив, що на вторинному ринку житла поки не спостерігається динаміки зміни цін, вартість його більш-менш стабільна.
Нагадаємо, за словами експертів, найбільшим попитом серед українців зараз користуються нові 2-кімнатні квартири загальною площею 68-82 кв. м.
“Великим попитом традиційно користуються 1-кімнатні загальною площею 35-56 кв.м, 2-кімнатні площею 68-82 кв.м. і 3-кімнатні 90-105 кв. Причому, як перші, так і другі, і треті продаються, приблизно, в однакових обсягах. Лідери продажів 2-кімнатні квартири. 1-кімнатні та 3-кімнатні незначно відстають від них – на 10-15 квартир за підсумками місяця”, – сказав начальник відділу продажів ХК “Київміськбуд” Сергій Локоть.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас