Терміново оформити закордонний паспорт не вийде, нова війна за Карабах, золото впало ще більше - підсумки середи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Терміново оформити закордонний паспорт не вийде, нова війна за Карабах, золото впало ще більше - підсумки середи

1878
Дача стане пропискою
Депутати пропонують дозволити на законодавчому рівні реєстрацію в заміських будинках. Чиновники зареєстрували відповідний законопроект у Верховній Раді України. Авторами законопроекту № 2336 від 18.06.2013 виступили народні депутати Андрій Шипко та Володимир Бандуров (Партія Регіонів). Автори ініціативи переконані, що в даний час кількість людей, що проживають в заміських будинках, в тому числі і на території дачних ділянок, значно збільшилася.
Україна – країна наркотиків
В Україні щорічний нелегальний обіг ін’єкційних наркотиків складає 2 млрд дол Про це заявив голова міжнародного альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні Павло Скала в ході круглого столу.
“Якщо говорити про річний обсяг, то це 2 млрд дол на рік… Це обсяг нелегального наркобізнесу лише при прив’язці і ін’єкційним наркотикам”, – заявив Скала.
Терміново паспорт оформити не вийде
З минулого тижня у ВВІРах припинений прийом документа на оформлення термінових закордонних паспортів, які робляться в термін до 10 днів. У прес-центрі Державної міграційної служби однозначно не можуть відповісти на це питання, так само, як і на те, чому зараз такий бум на паспорти. «Ми хочемо попросити громадян не відкладати оформлення документів на останній момент, особливо – на літній сезон відпусток», – зазначили там. Однак джерела у відомстві уточнили, що зараз дійсно фактично зупинена видача «термінових» паспортів у Києві і є проблеми у великих містах.
Наближається нова війна за Карабах
Армія Азербайджану повинна бути готова до операції зі звільнення окупованих Вірменією земель, заявив президент республіки, верховний головнокомандувач Ільхам Алієв. “Азербайджан живе в умовах війни. Війна ще не завершена, завершений лише перший її етап. Азербайджанська армія повинна бути готова в будь-який момент звільнити окуповані землі”, – заявив Алієв, приймаючи військовий парад в Баку. Президент висловив жаль, що переговори з Вірменією з мирного вирішення карабахської проблеми не дають результату, і в цих умовах Азербайджан змушений нарощувати свою військову міць.
Золото продовжує стрімко дешевшати
На готівковому ринку дорогоцінних металів у Лондоні ціна spot золота стосовно її ранкового фіксингу (AM Fixing) сьогодні відновила свій майже трирічний мінімум, опустившись нижче 1230 дол. / унція. Ціна AM Fixing по золоту в Лондоні сьогодні впала на 4,4% і офіційно склала 1229,00 дол./унція. Це найнижчий показник з 24 серпня 2010
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас