Азійські інвестори збільшили вкладення в американську нерухомість до нового рекорду — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Азійські інвестори збільшили вкладення в американську нерухомість до нового рекорду

Нерухомість
228
Азійські інвестори вкладають кошти в комерційну нерухомість США рекордними темпами, підвищуючи тим самим вартість об’єктів нерухомості і допомагаючи відновити заморожені проекти.
Сукупний обсяг інвестицій з Сінгапуру, Південної Кореї та Китаю за період з початку 2013 року, до середини червня досяг рекордних $ 5,2 млрд, що перевищило показник 2012 року в цілому, коли інвестиції перевершили історичний максимум, за даними Real Capital Analytics. Якщо такі темпи зростання збережуться, то за підсумками 2013 колишній рекорд буде збільшено в кілька разів.
Причини популярності американської нерухомості серед азійських інвесторів різні. Деякі пенсійні фонди розраховують розширити свої активи для збільшення виплат пенсіонерам. Державні інвестфонди шукають диверсифікації та стабільності вкладень, а в деяких випадках зростання викликане лібералізацією внутрішнього законодавства стосовно закордонних інвестицій.
Незважаючи на податок на купівлю іноземцями нерухомості в США, що довгий час стримував приплив іноземних грошей, американський ринок залишається найбільш привабливим у світі. Він пропонує широкий вибір об’єктів – офісні будівлі, готелі, торгову і промислову нерухомість. Цей ринок прозоріший і володіє більш зрозумілим законодавством, ніж волатильні ринки країн, що розвиваються, і росте швидше, ніж європейський.
Основним азіатським інвестором в американську нерухомість залишається Сінгапур. З початку 2013 року, місто-держава вклала $ 1,9 млрд – більше, ніж за попереднє десятиліття.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас