На Центральному залізничному вокзалі Києва з'явився безкоштовний Wi-Fi — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На Центральному залізничному вокзалі Києва з'явився безкоштовний Wi-Fi

Казна та Політика
1481
У поточному році до мережі безкоштовного інтернет-доступу Kyiv Free Wi-Fi підключили два нові об’єкти – Київський національний економічний університет і привокзальну площу біля Центрального залізничного вокзалу. Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.
“На кожному з об’єктів було встановлено близько 20 точок доступу. Постійна кількість користувачів у Києві становить близько 120 тис. осіб, які регулярно користуються безкоштовним інтернетом за технологією Wi-Fi, 75% з них заходять в мережу зі своїх смартфонів, за нашими оцінками це приблизно 10% від усіх користувачів смартфонів в Києві”, – повідомив чиновник.
Він також зазначив, що середній щодобовий трафік у мережі становить близько 150 Гбайт. Швидкість для користувачів все ще лімітована 2 Мбіт на секунду.
Додамо, що проект реалізується повністю за спонсорські та інвестиційні гроші – міський бюджет на проект не виділив нічого. Торік безкоштовний Wi-Fi запустили на Хрещатику, Майдані Незалежності, площі Льва Толстого та у парку Шевченка.
Так, місто надає свої об’єкти для розміщення пристроїв компанії-оператора проекту, що зафіксовано відповідними контрактами, і отримує за це гроші.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас