Міноборони: сімейним офіцерам будуть давати по 2,5 тис. грн на оренду житла


Міноборони: сімейним офіцерам будуть давати по 2,5 тис. грн на оренду житла

Кабмін схвалив виплату грошової компенсації за піднайом житла офіцерам Збройних сил України

Про це повідомив міністр оборони України Павло Лебедєв.

«На засіданні Кабінету міністрів у середу ухвалено проект Міністерства оборони про компенсацію за піднайом житла для військовослужбовців, який передбачає її розмір близько 2,5 тис. грн. на сім’ю з трьох осіб», – повідомив глава Міноборони.

За словами міністра, також ведеться переобладнання казарм під житло для неодружених військовослужбовців-контрактників та гуртожитки сімейного типу для одружених військовослужбовців-контрактників. У цілому, за два роки планується обладнати 10 тисяч ліжко-місць.

Нагадаємо, восени цього року Міністерство оборони України планує провести останній призов на строкову військову службу перед переходом до контрактної армії.

Раніше в Міністерстві оборони зазначали, що в ряді регіонів України і, зокрема в Києві, молоді люди не бажають йти на військову службу за контрактом. При цьому зазначив, що регіони, де менш висока заробітна плата, «є постачальниками військовослужбовців за контрактом».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua