Повстання у Китаї: в результаті нападу на поліцейську дільницю загинуло 27 осіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Повстання у Китаї: в результаті нападу на поліцейську дільницю загинуло 27 осіб

Кримінал
2070
У результаті заворушень в Синьцзян-Уйгурському автономному районі Китаю загинули 27 людей. Ще як мінімум три людини були поранені.
За даними агентства, в містечку Лукцюнь група людей, озброєних ножами, напала на поліцейські дільниці і будівлі місцевих державних установ. В результаті їхніх дій було вбито 17 осіб, у тому числі дев’ять співробітників правоохоронних органів.
Прибулі на місце події поліцейські застрелили ще 10 осіб, які брали участь у заворушеннях. Як мінімум троє нападників були затримані.
Національність тих, хто брав участь у заворушеннях не повідомляється.
У СУАР, половину населення якого складають мусульмани-уйгури, нерідко відбуваються повстання. Найбільші заворушення за останній час відбулися у 2009 році в адміністративному центрі району, місті Урумчі. Тоді жертвами конфлікту стали майже 200 осіб, майже всі вони були ханьцями-китайцями.
Уйгури звинувачують китайська влада в придушенні їх автономії, надмірному втручанні в їх культурне і політичне життя і репресіях. Пекін же вважає уйгурів сепаратистами, і вважає, що нібито існуюча в СУАР терористична організація отримує допомогу з-за кордону.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас