Кияни незадоволені станом справ у столиці та діяльністю Попова - опитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кияни незадоволені станом справ у столиці та діяльністю Попова - опитування

Особисті фінанси
399
Більшість жителів української столиці незадоволені станом справ у місті та діяльністю голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Олександра Попова, свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.
Згідно з результатами опитування, 61% киян вважають, що справи в столиці “йдуть у неправильному напрямку”, у тому числі 34% в цьому переконані.
56% опитаних жителів Києва незадоволені діяльністю голови КМДА, у тому числі 32% респондентів повністю незадоволені.
Крім того, 69% киян негативно ставляться до того, що вибори мера столиці і депутатів Київради досі не призначені. 63% опитаних вважають, що ці вибори мали відбутися на початку літа. Лише 13% респондентів висловили думку, що вибори в Києві повинні проводитися одночасно з місцевими виборами 2015 року.
Також 60% опитаних переконані в необхідності відновлення виборів до райрад Києва.
Думки щодо справедливості проведення виборів міського голови Києва окремо від виборів депутатів Київради розділилися: 40% респондентів вважають несправедливим проведення виборів мера без виборів депутатів Київради, 38% – навпаки, вважають це справедливим.
Опитування проводилося з 17 травня по 5 червня 2013 року. Всього було опитано 1011 мешканців Києва, похибка вибірки не перевищує 3,2%.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас