Обама взявся за екологію: введені обмеження на шкідливі викиди в атмосферу на території США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обама взявся за екологію: введені обмеження на шкідливі викиди в атмосферу на території США

Казна та Політика
227
Адміністрація США має намір ввести обмеження на обсяги викиду вуглекислого газу в атмосферу. Про це сьогодні заявив президент Барак Обама.
Він нагадав, що “зараз 40% подібних викидів в країні виходить від електростанцій”, тоді як “ніяких обмежень на федеральному рівні у зв’язку з цим не існує”. “У нас є кордони для таких токсичних речовин, як ртуть, сірка або миш’як, але електростанції як і раніше викачують в атмосферу величезні кількості вуглекислого газу. І це неправильно”, – сказав глава держави.
У зв’язку з цим він дав вказівку Агентству з охорони навколишнього середовища “покласти край цій безмежності і розробити стандарти за обсягами викидів як для нових, так і для діючих об’єктів”.
Президент також розпорядився, щоб ці заходи вироблялися “у відкритому і прозорому порядку і були гнучкими для різних штатів, які мають різні потреби”. При цьому Обама підкреслив, що “близько 10 штатів вже розробили або перебувають у стадії впровадження власних програм по скороченню обсягів викиду вуглекислого газу”.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас