Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчає восени — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчає восени

Особисті фінанси
1203
КП “Київпастранс” та “Київський метрополітен” щорічно зазнають збитків у розмірі понад 300 млн грн кожне, заявляє голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов.
“У нас дуже складна ситуація з громадським транспортом у тому сенсі, що він працює дійсно збитково. І ми щороку виділяємо “Київпастрансу” більше 300 млн грн дотацій, щоб забезпечити виплату заробітної плати. Цьогоріч і збитки метрополітену будуть приблизно на таку ж суму – близько 300 млн”, – заявив Попов.
При цьому він не виключив можливості підвищення вартості проїзду в громадському транспорті в столиці, але зазначив, що для вирішення даного питання потрібно як мінімум півтора місяця, а відповідне рішення може бути винесено не раніше осені. “Ми можемо говорити про зміну цін, але переходячи на нову систему оплати. Я маю на увазі, що для жителів Києва, які матимуть тривалі проїзні квитки – наприклад, на рік, півроку чи хоча б на місяць – це буде набагато дешевше, ніж брати один квиток, одноразовий проїзд на один день. Таким чином, ми захистимо киян, якщо доведеться піднімати ціну”, – зазначив Попов.
Крім того, він додав, що в разі підвищення вартості проїзду для соціально захищених категорій населення вона, швидше за все, залишиться незмінною.
Попов також повідомив, що в транспортній сфері “ми, звичайно, віддаємо пріоритет розвитку метрополітену”, а розвиток наземного транспорту буде здійснюватися за рахунок закупівлі та самостійного виготовлення рухомого складу.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас