Банк "Хрещатик" виплатив вкладникам ліквідованих банків близько 1 млрд грн


Банк "Хрещатик" виплатив вкладникам ліквідованих банків близько 1 млрд грн

Банк “Хрещатик”, як агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, з 2009 року виплатив відшкодування вкладникам 23 ліквідованих банків на загальну суму близько 1 млрд грн, повідомила прес-служба банку.

Згідно з повідомленням, 15% отриманого відшкодування вкладники ліквідованих банків розмістили на депозити в банку “Хрещатик”, скориставшись умовами спеціально розробленої для них Програми лояльності.

“Прикладом може послужити участь банку у виплаті відшкодування 3,5 тис. вкладникам «Ерде Банку», яким у період з 12 листопада 2012 року з 9 січня 2013 було виплачено 200,4 млн грн, з яких на вклади в “Хрещатику” розміщено 25,8 млн. грн », – цитує прес-служба директора департаменту роздрібного бізнесу банку Марина Нестеровська. За її словами, налагодити процес безперебійного обслуговування вкладників проблемних банків, щоденну кількість яких спрогнозувати досить складно, стало можливим завдяки застосовуваним банком сучасним технологіям, чіткій організації взаємодії з Фондом гарантування вкладів і його уповноваженими особами.

Також повідомляється, що Фонд гарантування вкладів фізосіб рішенням від 14 червня знову включив банк в перелік своїх банків-агентів на 2013-2014 роки. Банк є учасником Фонду з моменту його заснування і банком-агентом Фонду – з 2009 року.

Як повідомлялося, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відшкодував вкладникам проблемного «Ерде Банку» 97,8% суми, що підлягає виплаті. У тому числі, за інформацією Фонду, через установи банку «Хрещатик» за період з 15 січня по 1 березня п.р. було виплачено 234,42 млн грн, або 96,1% загальної суми відшкодування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua