Кількість трудових мігрантів з України до Росії за минулий рік досягла понад 1,3 млн осіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість трудових мігрантів з України до Росії за минулий рік досягла понад 1,3 млн осіб

Особисті фінанси
426
Торік з України до Росії працювати, відвідати родичів і отримати освіту приїжджало понад 3 млн осіб, повідомив глава російської ФМС Костянтин Ромодановський.
“Минулого року, зокрема, ми фіксували понад 10 млн в’їздів до Росії громадян України. Їх здійснили понад 3 млн осіб. Це п’ята частина від усіх іноземців, що приїхали до Росії”, – сказав Ромодановський у вівторок на міжнародній конференції, присвяченій російсько-українським відносинам.
При цьому він зазначив, що кількість людей, які щорічно в’їжджають з України до Росії, неухильно зростає. Ця тенденція зберігається протягом останніх років.
“За даними Національного банку України трудові мігранти відправили своїм сім’ям в 2012 році $6,5 млрд. Лідером тут залишається Росія – $2,3 млрд (35% від загального обсягу)”, – повідомив глава ФМС.
Він зазначив, що при зарплаті приблизно в тисячу доларів і реальному щомісячному розмірі грошового переказу в $500 за три роки ці люди змогли б пеказасти на Україну кілька мільярдів доларів.
К.Ромодановський повідомив, що, за даними ФМС, загальна кількість трудових мігрантів з України в РФ склала в 2012 році 1 млн 350 тис. осіб За його словами, якби всі трудові мігранти з України легалізувалися в РФ, то загальна кількість офіційних грошових переказів збільшилася в кілька разів.
“Помножимо цю цифру (загальна кількість трудових мігрантів з України – ІФ) з урахуванням терміну їх перебування на величину середнього реального грошового переказу – $500. При підрахунках виходить, що в 2012 році обсяг грошових переказів на Україну міг бути близько $6,5 млрд. Звертаю увагу, що я раніше називав цю цифру, але як суму всіх переказів”, – пояснив він.
Він підкреслив, що в останні роки в Росії були створені інструменти, що дозволяють іноземцям легально працювати, не отримуючи дозвіл на роботу. Серед таких інструментів глава ФМС згадав введення патенту на роботу у фізичної особи, преференції кваліфікованим і висококваліфікованим фахівцями.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас