Україна є аутсайдером Європи за рівнем забезпечення одного громадянина житлом - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна є аутсайдером Європи за рівнем забезпечення одного громадянина житлом - експерт

Нерухомість
819
Україна знаходиться на перед останньому місці в Європі за рівнем забезпечення житлом одного громадянина. Про це під час круглого столу сказав віце-президент Ліги експертів України Андрій Гусельніков.
Гусельніков зазначив, що зараз у будівельній галузі України існує ряд проблем, однією з яких є недобудова.
“За результатами I кварталу 2013 250 будинків є недобудованими через зупинку фінансування”, – сказав Гусельніков.
Він зазначив, що також важливим питанням розвитку області є майже відсутність участі держави в будівництві і стимулюванні сфери. У той же час, відсутність активності на високих рівнях вже зараз негативно відбивається на простих українцях.
“Україна знаходиться на перед останньому місці за рівнем забезпеченості житлом на душу населення серед інших країн Європи”, – підкреслив Гусельніков.
Разом з цим, за словами експертів, на сьогоднішній день існує ряд державних програм, спрямованих на допомогу в забезпеченні українців житлом.
Нагадаємо, одним з найбільших учасників державних програм щодо забезпечення українців житлом є ХК “Київміськбуд”.
“Київміськбуд” з 2011 року бере участь у програмах (Здешевлення вартості іпотечних кредитів і Доступне житло 70/30 – Ред.), і на сьогодні є, мабуть, найбільшим учасником в Києві і області. З початку поточного року до нас звернулося понад 100 осіб, бажаючих взяти участь, і вже більше 30 квартир вже зарезервовані в рамках програм. Всього Компанія готова долучатися до реалізації як таких, так і інших програм “, – сказав віце-президент Холдингової компанії “Київміськбуд” Олександр Мороз.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас