Міноборони планує продати нерухоме майно на 9 млрд грн, щоб купити квартири військовослужбовцям


Міноборони планує продати нерухоме майно на 9 млрд грн, щоб купити квартири військовослужбовцям

Міністерство оборони України має намір протягом трьох-п’яти років виручити від продажу майна до 9 млрд грн і направити кошти на вирішення житлової проблеми військовослужбовців, заявив міністр Павло Лебедєв.

“Ми плануємо протягом наступних трьох-п’яти років від продажу нерухомого майна отримати від 6 до 9 млрд грн, що дозволить придбати або побудувати понад 20 тис. квартир”, – повідомив П.Лебедєв.

Відповідаючи на запитання, що саме планується продати, міністр сказав: “У Міноборони є в ресурсах 429 повністю звільнених військових містечок, розташованих на земельних ділянках загальною площею понад 35,9 тис. га. Також будуть реалізовані понад 30 тис. од. застарілого озброєння та військової техніки і 92 тис. найменувань іншого надлишкового майна”.

За його словами, в даний час на квартирному обліку стоять 45 тис. військовослужбовців, причому в нього влилися і черговики часів СРСР. “Упевнений, що серед претендентів є й фіктивні черговики, тому я розпорядився провести комплексну перевірку. Перелік черговиків буде опублікований на сайті Міноборони. Корупція, на жаль, існує, будемо позбуватися”, – зазначив П.Лебедєв.

У цілому, за його оцінкою, для вирішення житлового питання в Збройних Силах необхідно 15 млрд грн. “Проблему ми поетапно вирішуємо, надаючи в першу чергу службове житло чинним військовослужбовцям. Заплановано переобладнання казарм під житло контрактникам, щоб за 2 роки зробити 10 тис. ліжко-місць. Вже розпочато фінансування, незважаючи на те, що нам виділили всього 12 млн грн”, – сказав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua